WITAJ, MAJOWA JUTRZENKO – czyli coś dla tych, którym z typową Majówką nie po drodze

Tak zwana Majówka, to prawdopodobnie dla większości z nas czas, w którym można poświęcić się temu, co zwykliśmy nazywać dolce far niente. Możemy też oddać się równie wysublimowanym przyjemnościom, zaliczanym z kolei do kategoriiwypoczynku aktywnego. W natłoku wakacyjnych konotacji bardzo łatwo zapomnieć o tym, dzięki czemu tak naprawdę mamy możliwość doświadczać uroków majowego weekendu. Na szczęście znajdą się i tacy, którzy pamiętają i tę pamięć pragną kultywować.

5 maja o godzinie 19.00 w Kościele Matki Bożej Dobrej Rady w Miedzeszynie, przy ul. Szafirowej 58, odbędzie się koncert zatytułowany WITAJ, MAJOWA JUTRZENKO, czyli Konstytucja 3 maja w pieśni i piosence. Wykonawcami koncertu będą artyści z Filharmonii im. Romualda Traugutta.

Na tę wyjątkową uroczystość zaprasza mieszkańców Wawra: Urząd Dzielnicy Wawer, kwartet Walasek oraz Fundacja Wspierania Kultury "Warszawscy Wirtuozi". Także my, twórcy portalu Kulturalny Wawer, zapraszamy wszystkich, którym  z typową Majówką nie po drodze!

Warto odwiedzić