Wyjątkowy pokaz w kinie Stacja Falenica: filmowy portret ks. Józefa Tischnera, czyli „Jego o oczami” w reżyserii Szymona Wróbla

Kino-kawiarnia, Stacja Falenica, chyba nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Początek maja zapowiada się wybornie dla głodnych filmowych uniesień smakoszy dobrego kina. Oprócz samej projekcji, na wawerskich (i nie tylko wawerskich!) widzów, czeka wiele naprawdę inspirujących niespodzianek.

W niedzielę, 12 maja o godz. 15:30 w Stacji Falenica, odbędzie się projekcja filmu „Jego oczami”, poświęconego ks. Józefowi Tischnerowi. To niezwykły film, który stworzony został z osobistej potrzeby autora. Czyni go to wyjątkowym i sprawia, że nie sposób przejść obok niego obojętnie.

Jednak sam pokaz, to jeszcze nie wszystko. Na deser, wawerska kino-kawiarnia szykuje dla nas coś jedynego w swoim rodzaju. Zaraz po filmie organizatorzy projekcji zapraszają na rozmowę z jego reżyserem, Szymonem Wróblem. To prawdziwa gratka, nie tylko dla miłośników filozofii ks. Józefa Tischnera, lecz także dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji jej zgłębić.

Zatem, jeśli nie macie pomysłu na zbliżające się niedzielne popołudnie, kino-kawiarnia Stacja Falenica oferuje wam możliwość wzruszającej podróży w głąb samego siebie z ks. Józefem Tischnerem w roli głównej.   


Warto odwiedzić