Spotkajmy się w „Tajemniczym ogrodzie” z okazji Dnia Matki i nie tylko

Chyba każdy z nas pamięta zarówno powieść „Tajemniczy ogród” autorstwa Frances Hodgson Burnett, jak i jej znakomitą ekranizację w reżyserii Agnieszki Holland. To historia piękna i ponadczasowa, traktująca o zbawiennej sile natury.  Już 26 maja będziemy mieli okazję na podobną – dla jednych sentymentalną, dla innych zaś odkrywczą – podróż po najskrytszych zakamarkach natury. Atrakcji będzie co nie miara!

To niedzielne popołudnie zapowiada się niezwykle atrakcyjnie dla rodziców z dziećmi. Już od godz. 12:00 Klub Kultury Zastów zaprasza mieszkańców Wawra na rodzinny piknik pod hasłem „twórczego spędzania czasu”. Podczas imprezy będziemy mieli okazję wcielić się zarówno w rolę widza, jak i samego twórcy. W programie znajdą się bowiem nie tylko występy sceniczne sekcji klubowych, ale także będzie okazja do sprawdzenia się na polu artystycznym. Tajemniczy ogród tonąć będzie w farbach i sztalugach, dzięki którym każdy będzie miał możliwość puścić wodze fantazji. Oprócz tego, miłośnicy kwiatowych wariacji będą mogli spróbować swoich sił w mini pracowni florystycznej. W planach jest wspólne aranżowanie tajemniczej bramy, nie zabraknie też gier i konkursów. Organizatorzy zapewniają także drobne smakołyki. Chyba nie sposób przegapić tego święta!

Jednak to jeszcze nie wszystko. „Tajemniczy ogród”, to miejsce, które kryje w sobie wiele niespodzianek. Już teraz zdradzamy jedną z nich: organizatorzy imprezy ogłaszają konkurs rodzinny na najciekawszą kompozycję kwiatową. Dozwolone są wszystkie materiały. Zgłoszenia należy przesyłać mailowo lub telefonicznie do 17 maja.                                               Uruchomcie wyobraźnię – niech Wasza rodzina zaskoczy wszystkich oryginalnym pomysłem! Najbardziej interesujące koncepcje zostaną nagrodzone.

Kontakt: tel. 22/815-67-63, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                                      

Warto odwiedzić