Rozmarzeni Wawerczycy - plenerowe bujanie w obłokach z teatrem Delikates

Fundacja Imponderabilia zaprasza na prezentację plenerowego spektaklu Teatru Delikates “Z głową w chmurach. Marzyciele”. Przygotowany w kilku wersjach językowych spektakl kierowany jest do mieszkańców Wawra. Projekt został dofinansowany przez Urząd Dzielnicy Warszawa - Wawer.


Z głową w chmurach to plenerowe słuchowisko, które subtelnie istnieje w przestrzeni publicznej zmieniając ją doszczętnie. Burzy? Raczej buduje, rozchwiewa, bawiąc jednocześnie. Jest atrakcją turystyczną, jak również doznaniem artystyczno-duchowym. To turystyka leniwa. Wygodne lewitowanie, które jest prawdopodobne i rzeczywiste.

Podczas jednej podróży uczestniczy pięcioro widzów, którzy na 25 minut oddają głowę w chmury i tym samym tworzą spektakl. Po 25 minutach kolejne pięć osób może uczestniczyć w podróży z głową z chmurach.

Słuchowisko korzysta z czasu i miejsca, by stworzyć iluzję. Tych kilka minut stwarza okazję do refleksji, co jest prawdziwe ... stopy na ziemi ... reszta w niebie ... głowa w chmurach ... jesteś odbiorcą ... Jesteś Marzycielem?

Termin: 9 czerwca 2013 od 12:00 do 18:00

Miejsce: plac zabaw na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Wawer ul. V Poprzeczna 22

Polecamy również materiał filmowy, gdyż w najlepszy sposób wyjaśnia on, na czym polega wyjątkowość spektaklu: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V1Rv7gEk4qA

 

Warto odwiedzić