I Dobroczynny Bal Karnawałowy „Odmienić Życie

I Dobroczynny Bal Karnawałowy „Odmienić Życie” odbędzie się 22 lutego o godzinie 20.00, tuż po organizowanym przez Fundację balu dla dzieci, w Klubie Sosnowym Businessman Institute przy ul. Trakt Lubelski 40a w Warszawie. Dzięki uprzejmości Businessman Institute możemy zaproponować Państwu elegancki wieczór przy lampce dobrego wina z wykwintnym menu, w wyjątkowym klimacie przy granej na żywo muzyce oraz atrakcjach zapewnionych przez naszych gości specjalnych. A w programie m.in.: pokaz tańca, występy piosenkarzy oraz konkursy z nagrodami.

 

 

Ponadto przewidzieliśmy licytację przedmiotów i voucherów przekazanych przez sportowców, piosenkarzy i aktorów. Licytować będziemy m.in. pięciopłytowy album Krystyny Prońko, edycja limitowana, z podpisem piosenkarki – dostępny wyłącznie na koncertach, piłkę z podpisami m.in. Piotra Świerczewskiego, Michała Żewłakowa, Jacka Bąka, Macieja Żurawskiego i Tomasza Frankowskiego, książkę Jerzego Engela z dedykacją, książkę i płytę od Marka Niedźwiedzkiego z autografem oraz wiele innych, o których na bieżąco będziemy informować na stronie www.odmieniczycie.pl  

Zapraszamy Państwa serdecznie! Przecież to czas karnawału! W czasie zabawy pamiętajmy, że kupując cegiełkę za 150 zł pomagamy dzieciom z zaburzeniami neurologicznymi – podopiecznym naszej Fundacji. Dochód zarówno z licytacji, jak i cegiełek będzie przeznaczony na rehabilitację chorych dzieci cierpiących na poważne choroby neurologiczne. Mamy nadzieję, że tak jak potrafimy razem pomagać, tak samo będziemy potrafili się wspólnie bawić.

Wśród zaproszonych Gości są: piosenkarze i aktorzy, przyjaciele Fundacji – w tym firmy, które obdarowują nas swoją hojnością a także przedstawiciele władz lokalnych oraz lokalne media. Jednym z partnerów balu jest Centrum Zdrowia Dziecka.

Zapraszamy!

Warto odwiedzić